DOŁĄCZ DO MILIONÓW CZYTELNIKÓW, KTÓRZY POKOCHALI  CUDOWNEGO CHŁOPAKA 

ZWYKŁEGO DZIECIAKA Z NIEZWYKŁĄ TWARZĄ

cudowny-chłopak-3d

August musi codziennie mierzyć się ze światem. Walcząc o normalność dla siebie, mimochodem zmienia życie innych. Pozwól, aby odmienił też twoje!

Pakiet CUDOWNY CHŁOPAK to trzy najpopularniejsze książki w ładnym, kolorowym pudełku upominkowym. Pakiet zawiera książki:

 

CUDOWNY CHŁOPAK

WZRUSZAJĄCA I JEDNOCZEŚNIE PRZEZABAWNA OPOWIEŚĆ O TYM, ŻE NIEŁATWO BYĆ INNYM.

August jest inteligentnym, dowcipnym chłopcem i jego życie wyglądałoby pewnie zupełnie inaczej, gdyby nie jeden zmutowany gen, z powodu którego ma zdeformowaną twarz i zanim skończył 10 lat, musiał przejść 27 operacji. Do tej pory patrzył na siebie oczami bezwarunkowo kochających go rodziców i siostry. Teraz, gdy idzie do szkoły – od razu do piątej klasy – przyjdzie mu się zmierzyć ze światem rówieśników i starszych uczniów, z ostracyzmem, uprzedzeniami, a czasem ze zwykłym chamstwem i podłością. Spotka się jednak również z dobrocią, przyjaźnią i wspaniałomyślnością. Kontakt z rówieśnikami odmieni  Augusta. Ale czy tylko jego?

 

CUDOWNY CHŁOPAK I JA. TRZY CUDOWNE HISTORIE

KAŻDY Z NAS MARZY O TYM, BY ZOSTAĆ ZAUWAŻONYM I BY INNI LUBILI NAS TAKIMI, JACY JESTEŚMY! 

Auggie w ciągu roku szkolnego zmienił życie nie tylko swoje, ale i wszystkich wokół – kolegów, nauczycieli, rodziców. Jego historia uczy tolerancji i życzliwego podejścia do innych, przestrzega przed uprzedzeniami.  Cudowny chłopak i ja. Trzy cudowne historie to inna strona opowieści o Auggiem. Pozwala spojrzeć na jego świat z nowych punktów widzenia: przyjaciela z dzieciństwa, szkolnego rozrabiaki i najpopularniejszej dziewczyny w klasie. Każdy z nich miał swoje powody, by zachowywać  się wobec Auggiego tak, a nie inaczej.  Trzy cudowne historie pokazują, że i ich niełatwo oceniać.

 

365-dni-3d
3-cudowne-historie

365 DNI CUDOWNOŚCI 

 

To zachęcające do szlachetnego działania cytaty na każdy dzień roku, dotyczące odwagi, przyjaźni, miłości i życzliwości. Znajdziemy wśród nich słowa popularnych piosenek, cytaty z książek dla dzieci, epitafia z egipskich nagrobków i sentencje z ciasteczek z wróżbą. Inspiracją do stworzenia księgi złotych myśli stała się postać znanego z CUDOWNEGO CHŁOPAKA i uwielbianego przez uczniów profesora Browne’a.